Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Цілком можливо, ваш малюк — споглядач, і найобмеженіші для нього способи пізнання світу — спостереження за діями інших людей.
Можливо, він з тих, хто «сім разів відміряє і один раз відріже», і ви ще будете пишатися його розсудливістю, акуратністю й обережністю.
А можливо, ви самі вулкан енергії, і всі інші здаються вам повільними і неактивними.              detya
 
Як бути ...

• Якщо ви бачите, що відсутність видимих ​​активних дій не заважає розвитку дитини (не тягне за собою ознак явного відставання від однолітків), то прийміть «пасивність» як відмінну рису характеру дитини.
• Гора не йде до Магомета? Значить, Магомет іде до гори. Створюйте для дитини ситуації, які спонукають її до пересування по кімнаті і до досягнення успіху. Наприклад, кладіть в декількох кроках від неї що-небудь привабливе і примовляє: «А де у нас іграшка? Ось Микита дістане іграшку »і т. д. Не забудьте щиро порадіти завершенню справи:« Який Микита молодець — дістав іграшку!»
• Не дозволяйте дитині довго сидіти без діла в манежі або в ліжечку — пропонуйте іграшки і різні предмети, намагаючись визначити, які з них приваблюють дитину.
• Беріть дитину на руки і вирушайте з нею «в подорож» — до вікна, до дзеркала, до шафи з книгами, у ванну кімнату, промовляйте по дорозі все, що ви бачите на своєму шляху.
• Йдучи для виконання домашньої роботи на кухню або у ванну кімнату, беріть дитину з собою і, влаштувавши  її зручно і безпечно, коментуйте події і свої дії, задавайте дитині питання (навіть не сподіваючись отримати на них відповідь), включайте її в свої дії — пропонуйте помацати піну на вашій руці, понюхати, як пахне запашне мило, вкладіть в руку шматочок моркви і т.д.

 

Свірська Л.В.

 

Залишити коментар