Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

http://youtu.be/p_Vga18eTlA http://youtu.be/LSi3VCiObdk http://youtu.be/xJbHZq_Sy3k

    Гусінь     вік — від 2 років         Візьміть виноград або сливу, зубочистки і пару ягід горобини.         З'єднайте ягоди, населивши їх на зубочистки.         Необхідно також приробити гусениці ріжки.        

Вік: від 2-х років.   Мета: розвиток дрібної моторики рук, вивчення цифр, кольорів і фігур.   Завдання: по черзі відкривати віконця, називаючи цифру, яка «ховається» за ними, при цьому називаючи колір віконець і їх форму.

Вік: від 1 року 7 місяців. Мета: розвиток дрібної моторики, знайомство з предметами побуту, формування практичних навичок.   Завдання:  розв'язати (відкрити) «шафу», витягаючи шнурок з отворів. Ознайомитися з позначеними всередині предметами (одягом).

Вік: від 1 року 7 місяців.Мета: розвиток дрібної моторики, знайомство з цифрами, квітами.Завдання: надіти на шнурок таблички з отворами. На табличках приклеєні цифри різного кольору від 1 до 5. Просмикнувши шнурок в усі дірочки на табличках, дорослий з дитиною рахує «намистинки», показуючи на кожну цифру, при цьому називаючи її колір.

 Матеріали для виготовлення:   Для цієї гри вам знадобляться різнокольорові трикутники, а також картки, з нанесеними на них зразками фігур, які складаються з трикутників. Спосіб виготовлення: Виготовити їх дуже просто: беремо картонні (або паперові) листи, наносимо на них малюнок будь-яких предметів (будиночок, літак, ракета і т.д.) що складаються з трикутників. Різнокольорові трикутники для гри робляться дуже просто — вирізаємо з різнокольорових папірців (або картонок) трикутники. Саме з цих трикутників ми і […]

Матеріали для виготовлення: Для цієї зовсім нескладної  гри вам знадобляться барвисті картинки, із зображенням транспортних засобів, які розділені на частини. Можна використовувати й іншу тематику, наприклад овочі, одяг, тварини та ін.

Шнурівка Вік: від 1,5 року.  Мета: розвиток дрібної моторики. Завдання: просмикнути шнурок в отвори, розташовані по краях шнурівки. Самостійно із завданням можуть справитися діти від двох років. Але півторарічні малюки із задоволенням будуть виконувати завдання разом з Вами – варто тільки направити шнурок в потрібний отвір!

Різнокольорові циліндри Вік: від 1 року 5 місяців. Мета: розвиток моторики, знайомство з кольорами і розмірами. Завдання: вийняти циліндри, вибудувати їх у ряд, перевернувши вертикально, порахувати, назвати кольори (дитині допомагає дорослий), скласти один в іншій, правильно підбираючи їх за розміром.