Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

 

Для роботи нам знадобляться: ватні диски, ножиці, клей, картон.   1. Для того, щоб зробити замети беремо ватний диск і розрізаємо його навпіл. Потім наклеюємо замети.  

                      1.       Розвиток вміння концентрувати увагу 2.       Вироблення навичок колективної гри 3.       Вивільнення енергії

Якщо дитина знайома з буквами, напишіть на папері літери, з яких складається її ім'я, або  будь-яке інше слово. Потім розріжте папір на шматочки, щоб на кожному була одна буква. Нехай дитина збере слово. Можливо, їй буде потрібна ваша допомога.

                                        Де лисичка? Розвиток уваги, слуху, сенсорних відчуттів Посилення відчуття колективної відповідальності за гру Вивільнення енергії

Інструкція 1 Визначтеся, як ви будете керувати лялькою. Звичайно голову пальчикової ляльки надягають на вказівний палець, ручкою управляє великий палець. А в другу руку вдягають або середній палець, або мізинець. Незадіяні пальці підгинають.

                                              Знайди яблучко Розвиток вміння концентрувати увагу Виховання відчуття колективізму, взаємодопомоги

                                              Розвиток колективізму, взаєморозуміння Відчуття ритму, вміння моделювати ритмічний малюнок Мовний розвиток   Кількість учасників – всі, хто присутній у приміщенні

Ми розкажемо вам як легко можна зробити ширму для вашого домашнього театру ляльок. Насправді, театр ляльок в домашніх умовах зробити дуже легко. Це простий та недорогий спосіб розважити дитину. Особливо, якщо бажання виходити на вулицю немає.