Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

http://youtu.be/p_Vga18eTlA http://youtu.be/LSi3VCiObdk http://youtu.be/xJbHZq_Sy3k

Для роботи нам знадобляться: ватні диски, ножиці, клей, картон.   1. Для того, щоб зробити замети беремо ватний диск і розрізаємо його навпіл. Потім наклеюємо замети.  

    Гусінь     вік — від 2 років         Візьміть виноград або сливу, зубочистки і пару ягід горобини.         З'єднайте ягоди, населивши їх на зубочистки.         Необхідно також приробити гусениці ріжки.        

Увага увага, шановні матусі та татусі ))) Центр розвитку «Простір» запрошує малят віком від 1 до 3 років на заняття у групах раннього розвитку!

Дитині напевно сподобається малювати поролоном, використовуючи трафарет.   Завдання мами — вирізати будь-яку форму (наприклад, сердечко, хмарку, зайчика, машинку) і показати дитині, як треба малювати.  

                           Мета: вчити визначити форма та розмір предметів за допомогою дотику; розвивати дрібну моторику пальців рук, тактильні відчуття;  виховувати інтерес до заняття.

                                        Мета: вчити порівнювати предмети за кольором, установлювати їх подібність та відмінність; розвивати увагу, зосередженість; виховувати вміння поводитися в колективі.

Мета: розвивати співвідносні рухи рук, диференційовані рухи пальців рук.   Матеріали: фольга, невелику іграшки, іграшкова сорока, або картинка з її зображенням.   Хід гри Покажіть дитині сороку, запропонуйте уважно роздивитися її, розкажіть про її звички: « Сорока любить усе блискуче. Зробімо для неї подарунки!»