Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Цигун

Оздоровлення організму

 

     

Цигун перекладається з китайської як майстерність управління життєвою силою. Це комплекс практик по роботі з Ци, спрямований на оздоровлення та гармонізацію людського організму на всіх рівнях: тілесному, емоційному та інтелектуальному. Цигун сягає своїм корінням до древніх даоським методам самовдосконалення, які існували в Китаї тисячі років і лише зовсім недавно отримали певну популярність.

 

Регулярна і правильна практика Цигун дозволить:

  •     Кардинально поліпшити здоров’я і посилити імунітет.
  •     Підвищити життєвий тонус і енергійність, забути про почуття втоми, розбитості.
  •     Гармонізувати емоційний фон: позбутися від дратівливості, пригніченості, депресії, страхів, невпевненості і т.п. негативних емоцій; стати життєрадісним і      зарядженим енергією.
  •     Значно підвищити працездатність, посидючість, здатність зберігати концентрацію.

 

 

 

Все це в підсумку дасть Вам потужний імпульс для розвитку в професійному і особистому плані. Здоров’я і енергійність дозволять легше досягати життєвих цілей, краще розуміння оточуючих і позитивний психо-емоційний заряд допоможуть правильно вибудувати стосунки і стати більш успішним в соціумі.

 

Програма «Цигун для початківців» включає в себе базові оздоровчі комплекси Цигун і вправи, спрямовані на закладання фундаменту і підготовку тіла і свідомості займається до практик більш високого рівня. Вивчаються різні дихальні техніки, динамічні і медитативні вправи початкового рівня для накопичення енергії, відкриття енергетичних каналів і очищення тіла на фізичному та енергетичному рівнях. Займається отримує знання про принципи роботи з енергією, принципах правильної медитації, виробляє навички заспокоєння свідомості та розслаблення — що в підсумку формує необхідну базу для подальшої глибшої і самостійної практики.

Можуть приходити всі охочі. Фізична підготовка і вік значення не мають.

Не знайдено

Вибачте, але ви шукаєте те, чого тут немає.