Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Гончар

 Майстер-клас з гончарства

 

 

     Центр розвитку «Простір» надає Вам унікальну можливість навчитись одному з найстаріших втаємничених промислів – гончарству.

     Слово “гончар” походить від “горна” і “чарування” – той, що горно чарує. Так, справжній майстер-чарівник на гончарному крузі перетворить разом з Вами грудочку м`якої глини на справжній витвір. Ваші руки самі будуть творити ваш задум: чи то глечик, чи то макітра, а може вийде горнятко чи вазочка для прекрасної квітки. За невеличкий проміжок часу Ви створите виріб, який збережете, віднесете додому чи подаруєте близькій людині, і згадка про ці приємні хвилини творчої праці залишаться у Вас надовго.

 

 

Ви досі не знаєте як привітати кохану людину, шукаєте оригінальний «не такий як у всіх» подарунок?  Подаруйте їй диво — майстер-клас з гончарства!

 

     Глина неймовірний матеріал – в поєднанні з водою вона стає дуже пластичною, а від дотиків рук — теплою і м’якою. Працювати з нею – справжнє задоволення.

 

     Надзвичайно популярний майcтер — клас.  Адже тут кожен отримає можливість створити щось власними руками. Цей майстер — клас особливу популярність має серед дітей та представниць прекрасної половини людства. Напевно, це пов’язане із тим, що діти та жінки мають більш сильний потяг до краси, особливо коли її можна створити своїми руками. Глина, як природній матеріал, в арт-терапії вважається ідеальною для передачі емоцій і переживань людини, а сам процес — цілющим. Пластичність глини дозволяє вносити зміни в роботу над створенням нової форми і тим самим позитивно впливати на емоційний стан творця. Не існує протипоказань і вікових обмежень, щоб займатися гончарною справою. Прості розмірені рухи допомагають матеріалізувати світ почуттів та емоцій. Крім того, ліплення розвиває моторику рук та здатність переживати яскраві кінестетичні відчуття.

Вартість майстер-класу всього — 80 грн.

01 грудня у ЦР «Простір» відбудеться майстер-клас з гончарного мистецтва! Щиро запрошуємо усіх бажаючих поринути у чари над гончарним колом!   Запис за тел.  (097) 327-80-66,  або  72-61-65    

  Центр розвитку «Простір» запрошує усіх бажаючих на майстер-клас з гончарства.       

Категорії: Гончар