Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Виховуємо особистість

 Граємо та вчимось!!

 

В основі занять-гра, яку так полюбляє Ваш малюк. Тому всі заняття з підготовки до школи відбуваються у формі гри.

 

Основні напрямки занять:

  •       розвиток здібностей;
  •       підготовка руки до письма;
  •       розвиток мовлення;
  •       артикуляційні вправи;
  •       читання без проблем;
  •       подолання дитячих страхів;
  •       ляльковий театр.

   Гра допомагає зняти нервове навантаження. Саме завдяки ігровим формам занять вдається залучити пасивних дітей до систематичної розумової праці, дати змогу дитині відчути успіх, повірити у свої сили. Заняття наповнені грою, але грою не заради розваги, а навчальною, що вимагає складних розумових операцій, аналізу та синтезу. Діти вчаться вчитися. Вони розширюють свій кругозір, вчаться спілкуватися, співпрацювати у групі, знайомитися зі світом емоцій.

   Завдання активізують життєві спостереження малят, закріплюють навчальний матеріал. Різний рівень складності завдань зумовлює більшу або меншу самостій ність при виконанні. Малюнки, схеми, загадки зацікавлюють дітей, поєднують сприймання, мислення з практичними діями. Різноманіття вправ та ігор, що використовуються, спрямовані на розвиток дрібної моторики руки, усног мовлення, навчання читанню, комунікативних здібностей, логічного мислення, пам’яті, довільної уваги. А участь у лялькових виставах покращує координацію рухів, підвищує впевненість у собі, допомагає розкривати творчі ресурси маленьких акторів.

Форма проведення: заняття тривалістю 1,5 години впродовж навчального року.

Учасники: діти віком  від 4-6 років.

 

Викладач: Хільченко Олена Василівна

21.03.2013 р. Центр розвитку «Простір» нагороджував переможців фотоконкурсу «Дивомалюк»=)

Навчати дітей 5-6-ти років найефективніше під час гри, з використанням незвичних, веселих вправ. Включаючись в потішні ігри з словесним матеріалом, малюк не помічає, як у нього формується цілий ряд дуже важливих операцій, які лежать в снові читання. Оволодівши ними, дитина непомітно для себе, легко і швидко навчається читати. Поряд з цим, дорослий, який збирається вчити малюка читати, повинен чітко уявляти собі, що робити це слід за суворо визначеною послідовністю: -          […]