Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Школа усвідомленого батьківства

 

     Кожна особистість унікальна, неповторна і самодостатня. Для кожної сім’ї характерний свій тип стосунків, стиль спілкування, а відтак і свій виховний мікроклімат. Він може бути як сприятливим для самореалізації особистості, так і несприятливим, за якого і сім’я, і суспільство отримують виховний ефект, протилежний очікуваному. Тому в сім’ї мають бути свої виховні підходи.

     Висококваліфіковані фахівці центру розвитку «Простір» завжди готові допомогти Вам у вирішенні певних сімейних питань, які Вас турбують.

Кіношкола-студія «ПРОСТІР»

Багато батьків і вихователів вважають небажаними в дитячому колективі ігри, в яких розігруються сцени насильства, агресії, жорстокості, зла. Бачити в дітях злобу і жорстокість завжди дуже тривожно й неприємно. Часто подібні ігри забороняються дітям. Діти бачать моделі подібної поведінки на вулиці, по телевізору, вдома. Їм дуже важливо визначити, кого вважати «хорошим», а кого «поганим». Ці ігри допомагають дітям зрозуміти себе в цьому світі, контролювати свої бажання чинити погано. Важливо надати […]

  Нагадаємо, що 1-го березня відбулось відкриття «Дівочої школи» Простір. «Дівоча школа» чекає на юних леді!  А ось і невеличкий фотозвіт із відкриття.

Щиро запрошуємо усіх бажаючих на відкриття «Дівочої школи», що відбудеться 01 березня о 11:00. Дівоча школа.