Приватний освітній центр ПРОСТІР

творчий та навчальний простір для батьків та дітей

Головна
Головна
Вконтакте Одноклассники Скайп
м. Хмельницький
+38 (067) 663-35-53
+38 (0382) 72 61 65
Жіноча громада окремого козацького куреня ім. І.Нечая

Анекдот «з бородою»

Учасники конкурсу по черзі починають розповідати анекдоти. Якщо хтось із присутніх знає продовження, оповідачеві прикріплюється «борода», яку замінює шматочок вати. Виграє той, у кого в підсумку виявиться менше шматочків вати.            

 

 

                                      новог
«Конкурс кухарів»

За певний час (наприклад, 5 хвилин) учасники гри повинні скласти новорічні меню. Всі страви в ньому мають починатися з літери «Н» (Новий рік). Страви в меню для Діда Мороза повинні починатися з літери «М», а для Снігуроньки — з букви «С». Виграє той, у кого найбільше меню.

 

 

«Зараз заспіваю!»

У Новий рік прийнято співати пісні і водити навколо ялинки хороводи. Але це заняття можна урізноманітнити. Наприклад, по плеску ведучого всі починають співати відому пісеньку «У лісі лісі темному...». За другим плеском  спів вголос припиняється, але всі учасники гри продовжують співати «про себе». По третій команді — всі знову починають співати вголос. Той, хто вступив невлад, вибуває з гри.

 

 

«Казковий персонаж»

На столі розкладаються картки, на яких написані імена казкових персонажів, героїв мультфільмів (написами вниз). Учасник гри витягує будь-яку картку і, прочитавши, що там написано, повинен за допомогою міміки, жестів, характерних звуків зобразити цей персонаж так, щоб присутні зрозуміли, про кого йде мова. Перший, хто здогадався витягує наступну картку.

 

 

«Попелюшка»

У грі беруть участь по дві людини. Кожному учаснику зав'язують очі і пропонують розібрати свою гірку, в якій змішані горох, квасоля, сушена горобина (інгредієнти можна міняти, залежно від того, що є в будинку). Учасники із зав'язаними очима розбирають плоди по групах. Той, хто першим впорається із завданням, той і переміг.

 

 

«Загадковий приз»

 

Невеликий подарунок (блокнот, ручку і т. д.) загортають у папір, на який приклеюють листок із загадкою. Ще раз загортають у папір — і знову приклеюють листок із загадкою. Таких шарів може бути скільки завгодно, все залежить від кількості граючих. Учасник розгортає один шар паперу, читає про себе загадку і вголос говорить відгадку. Потім розгортає наступний шар, знову читає загадку про себе і каже відгадку. Якщо він не знає відповідь — читає загадку вголос. Перший, хто відгадає цю загадку, розгортає наступний шар паперу. Виграє той, хто, розгадавши останню загадку, добереться до подарунку.

 

 

 

«Відгадайки»

Кожному учаснику гри прикріплюють на спину папірець з назвою якої-небудь тварини, предмета і т. д. (Наприклад, слон, ручка, груша, літак), але так, щоб гравці не знали, що у них написано на папірцях. Але вони можуть прочитати, що написано на спині у інших. Учасники гри повинні ставити один одному навідні запитання, щоб дізнатися, що написано у них на спині. Відповіді можуть бути тільки «так» або «ні». Той, хто перший вгадає своє «ім'я», — переможець. Гра ведеться до останнього, хто вгадав. Всі отримують заохочувальні призи.

Залишити коментар